• Úvod
  • Potenie minulosťou

Potenie minulosťou

 

 

Máte problém s nadmerným potením?

 

Ponúkame Vám možnosť liečby nadmerného potenia rúk a nôh pomocou moderného ionoforezného prístroja INDROMED 5 PS a nadmerné potenie sa stane minulosťou

Jednosmerný prúdpulzný jednosmerný prúd využívaný pri iontoforéznej liečbe je medzinárodne uznávanávedecky uznaná liečebná procedúra, ktorá je známa niekoľko rokov. Vo vedeckých štúdiách je liečba pulzným jednosmerným prúdom s idromedom® 5 PS hodnotená ako optimálna metóda liečby, vďaka novému typu prúdu, a to najmäveľmi citlivých pacientov, detímladých ľudí. Pôsobenie daného prúdu počas terapie je takmer necítiteľné, Možné vedľajšie účinky zreteľne znížené.

 

  • Prúd miesto liekov
     

Ionotoforézna - liečba idromedojm ® 5 GS alebo PS sa vykonáva pomocou kúpeľa rúk a nôh.Postihnuté časti tela ponárané do liečebnej nádoby, naplnenej obyčajnou tečúcou vodou. Slabý DC elektrický prúd je vedenýnádobe medzi elektródami. Tento prúd sa postupne zvyšuje do určitej intenzity, aby pacient cítil iba príjemné brnenie. Slaboprúd inhibuje sekréciu potných žliaz bez poškodenia žľazy samotnej.

  • Ako sa ionoforéza používa

Základná kúra je 15 sedení spočiatku 3x týždenne, neskôr1x týždenne. Ako náhle potenie ustúpi, liečba sa prerušuje event. sa pokračujeudržiavacej fáze liečby. Intenzita liečby je pre každého pacienta rozdielna.Liečba ionoforézou nie je okamžitý, ale postupný proces. Potenie postupne vymizneaj po 10 procedúrach. Potenie ustúpi akobyničoho nič. Nie je to tak, že sa začínate potiť stále menej, ale jeden deň sa ešte potítena druhý deň je potenie preč. Je však treba striktne dodržať počiatočnú fázu liečby, inak je výsledok neistý.

prvých fázach liečebnej procedúry zákazníci pozorujú, že sa potenie neznížilo. Niektorí sa dokonca potia ešte viac ako predtým. Toto je normálny jav, musíte však striktne dodržiavať liečebný cyklus, pokiaľ potenie úplne nevymizne. Kľúčomúspešnej terapii ionoforézou je trpezlivosť. Niekto sa prestane potiť po 4 liečebných cykloch. U niekoho môže trvať liečenie tri a vo výnimočných prípadochviac týždňov.

  • Komu pomáha

Ionoforéza Idromed 5 PS pomáha komukoľvek, kto pociťuje nepríjemné pocity spojenépotením. Jej výhoda spočívaľahkej aplikovateľnosti na oblasť dlaní rúkchodidiel. Prístroj sa môže používaťakomkoľvek veku.

  • Pre koho nie je ionoforéza určená

Prístroj na ionoforézu nesmú používať pacienti, ktorý majú v tele voperované kovové alebo elektrické implantáty ( napr. kardiostimulátor), kardiaci a tehotné ženy.

 

  • Čomu prístroj pomáha

Prístroj dokáže zaistiť potrebný kľud a sebavedomie pri obchodných jednaniach, kde vlhký stisk ruky skoro vždy znamená vyvolanie negatívneho dojmu.

Nebude sa potiť v situáciách, kedy ste nervózny a máte strach, pri pracovných pohovoroch a pri zoznamovaní budete pôsobiť sebavedomejšie než kedykoľvek predtým.

Pokiaľ vás trápi zápach a nepohodlie spojené s nadmerným potením chodidiel, prístroj zastaví potenie a vďaka tomu zmizne aj zápach.

Budete môcť bez problémov používať dotykové telefóny a tablety.

 

 Cena :

Základná kúra :

15 sedení/ 1. týždeň 3X týždenne, 2. týždeň 2X týždenne, ostatné kúry 1X týždenne

Cena za základnú kúru / 15 sedení / : 20 Eur

Každé ďalšie sedenie  / 1X týždenne /: 1 Eur

 

 

Bližšie informácie :  
   
Dermatovenerologická ambulancia Vedúca lekárka: Anna Kriľová
   
Kontakt :

tel.: 054 / 4788 240

  mail : annakrilova@nsp-bardejov.sk
   
   
   
   
   
 
Prosíme, dodržiavajte zásady R.O.R.
Rúško Rúško
Odstup Odstup
Ruky Ruky