Zmeny v poskytovani zdravotnej starostlivosti LSPP

od júla tohto roku z dôvodu zmeny zákonov dôjde k veľkým zmenám v poskytovaní zdravotnej starostlivosti, najmä čo sa týka pohotovostných služieb. Zatiaľ o tom každý mlčí a ako to na Slovensku býva, nakoniec sa zmeny udejú bez toho, aby o nich niekto vedel.

Ako to bude s pohotovosťami u nás? Ako sa to dotkne pacientov? A budú to pozitívne, alebo negatívne zmeny? Sledujte program Súvislosti zdravia. Program pre všetkých, ktorí chcú pochopiť - súvislosti.

Naším hosťom bude MUDr. Marián Petko, MPH - prezident Asociácie nemocníc Slovenska a riaditeľ Nemocnice s poliklinkou  Sv. Jakuba, n.o. v Bardejove.

A verím, že pozvanie prijmete aj vy dňa 31. júna  o 17. 00 hod.v galérii HOS Bardejov v programe  Súvislosti Zdravia.

Tešíme sa na vás!