Parkovanie v areáli a pred areálom

Pri návšteve NsP Sv. Jakuba, n.o. motorovým vozidlom Vám ponúkame možnosť parkovania pred areálom nemocnice a priamo v areáli nemocnice .

Pred NsP Sv. Jakuba, n.o., sa nachádzajú parkoviska na ktorých je k dispozícii 76 parkovacích miest.

V areáli NsP Sv. Jakuba, n.o., sa nachádzajú parkoviska na ktorých je k dispozícii 229 parkovacích miest.

V areáli NsP Sv. Jakuba, n.o., Bardejov so súhlasom Mesta Bardejov  a OR  PZOkresný dopravný inšpektorát v Bardejove je použité dopravné značenie v zmysle zákona NR SR č. 8/ 2009 Z. z.  o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov a vyhlášky MV SR č. 9/2009 Z. z., ktorou sa vykonáva zákon o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Porušenie dopravného značenie bude postihované v zmysle citovaných právnych predpisov.

Z vybraných poplatkov za parkovanie v areáli nemocnice, financujeme opravu ciest a výstavbu nových parkovísk v areáli nemocnice pre zlepšenie komfortu pacientov.

• Pri vstupe motorového vozidla na parkoviska pred areálom  NsP Sv. Jakuba, n.o.,
24 hod. denne ZDARMA

• Pri vstupe motorového vozidla na parkoviska v areáli nemocnice - dovoz a odvoz pacienta na vyšetrenie:
vstup kratší ako 30 minút ZDARMA

• Pri vstupe motorového vozidla na parkoviska v areáli nemocnice: ZŤP, onkologickí pacienti - na základe potvrdeného a odblokovaného parkovacieho lístka.

/ Vyžiadajte si potvrdenie na parkovací lístok na ambulancii, alebo pracovisku. Parkovací lístok je potrebné ísť odblokovaťna Pracovisko Vlastnej ochrany , alebo na informácie -

Pavilón  hlavný monoblok, prízemie /.

vstup ZDARMA

• Jednorázovy vstup
0, 50 Eur / za každú začatú hodinu
  • Možnosť zakúpenia celoročnej vstupky pre klientov

- organizácie, osoby v nájme 50,00 EUR/ ročne,
           - zamestnanci organizácie v nájme 30, 00 EUR/ročne
           - bez nájmu 85,00 Eur / ročne
           - vodičom TAXI / 1 vozidlo 15,00 Eur / ročne
           - obchodní zástupcovia, donáška jedla, stomatologickí technici - bez dlhodobého parkovania 15,00 Eur / ročne
  • Možnosť parkovania Vášho motorového vozidla počas hospitalizácie v priestoroch nemocnice
          Ak sa rozhodnete využiť túto možnosť, je potrebné nahlásiť ŠPZ Vášho motorového vozidla vedúcej sestre na oddelení, na ktorom ste  hospitalizovaní.
2,40 Eur / denný poplatok
  • oslobodení od platenia :

- ADOS - na základe potvrdeného a odblokovaného parkovacieho lístka,

- Hospic Matky Terezy - na základe potvrdeného a odblokovaného parkovacieho lístka,

- zásobovanie NsP - na základe potvrdeného a odblokovaného parkovacieho lístka,

- darcovia krvi - na základe potvrdeného a odblokovaného parkovacieho lístk,

- poštoví doručovatelia, v deň služby / podľa rozpisu/ - na základe potvrdeného a odblokovaného parkovacieho lístka,

- lekári slúžiaci na LSPP v deň služby / podľa rozpisu /- na základe potvrdeného a odblokovaného parkovacieho lístka.

/ Vyžiadajte si potvrdenie na parkovací lístok na ambulancii , alebo  pracovisku. Parkovací lístok je potrebné ísť odblokovaťna Pracovisko Vlastnej ochrany , alebo na informácie -    Pavilón  hlavný monoblok, prízemie/.

• motorové vozidlo je potrebné zaparkovať na vyhradenom mieste / značené P /

• do 30 minút od zaplatenia opustite areál

• Bližšie informácie  Pracovisko vlastnej ochrany  - Pavilón hlavný monoblok, prízemie

• Parkovisko pri pavilóne pri Lekárni Sv.Jakuba
počet parkovacích miest : 6
  • Parkovisko za pavilónom pri Lekárni Sv. Jakuba
počet parkovacích miest 4
  • Parkovisko pred pavilónom Hlavný monoblok
počet parkovacích miest : 16
  • Parkovisko za pavilónom Laboratórií

• Parkovisko pri Kvetinárstve Flórea Decor
počet parkovacích miest : 25
  • Parkovisko pri pavilóne Kotolňa
počet parkovacích miest : 24
  • Parkovisko pri Protetike
počet parkovacích miest : 21
  • Parkovisko pri pavilóne Ambulancií II.
počet parkovacích miest : 21
  • Parkovisko za pavilónom Ambulancií II.

• Parkovisko pred pavilónom LDCH

z toho 1parkovacie miesto vyhradené pre imobilných

• Parkovisko za pavilónom energetických zdrojov
počet parkovacích miest 12